Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

  • Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Форум отзывов » Отзывы о товарах » Купівля ортопедичного матраца у Львові
Купівля ортопедичного матраца у Львові
misterbicips
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Привіт друзі! В мене є деякі проблеми з хребтом, тому лікар порадив мені спати на ортопедичному матраці. Порадьте мені хороший ортопедичний матрац, та інтернет-магазин у Львові де його можна купити.
Levchenko
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 54
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Привіт! Добре тебе розумію, у самого є таке захворювання як остеохондроз. На звичайному матраці дуже страждав на безсоння, а коли купив ортопедичний матрац сон значно покращився.
misterbicips
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Я переглянув декілька варіантів ортопедичних матраців, але так поки й не визначився. Підкажи, який саме ортопедичний матрац ти собі купував, та в якому інтернет-магазині у Львові?
chimrovandrei
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 31
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Та матрасов сейчас полно, Дормео хорошие
moloko9855
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Спасибо за информацию!
sharvan88
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Є хороший досвід покупки двоспального матраца у Львові. Найкраще поїхати і протестувати перед покупкою матраци, у Львові салонів не бракує (Марк, Три Слони, ТЦ Гора, Нова Маркет). Є декілька магазинів Світ Матраців, але нам вони не дуже сподобались. 
Свій матрац купляли у мережі Комфорто, в них здається 5 магазинів якраз у Львові, також є і інтернет магазин Komforto.ua хоч знайшли їх взагалі у фейсбуку.
Серед виробників дивились на Велам, Матролюкс і Нікеллі. Але все-таки хотіли якісний безпружинний, а їх краще брати імпорт, тому купили у них іспанський матрац фірми Карибіян.
Форумы || studentur.com.ua » Форум отзывов » Отзывы о товарах » Купівля ортопедичного матраца у Львові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: